En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

TSO'dan iftar

Kırıkkale TSO Meslek Komiteleri üyeleri iftar sofrasında bir araya geldi. Gönül Sofrası Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde aynı zamanda Müşterek Meslek komitesi toplantısı da gerçekleştirildi.
Bu haber 719 kere okunmuş. 04.06.2018 Pazartesi 19:05

MÜŞTEREK KOMİTE TOPLANTISI

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği Meslek Komiteleri üyelerini buluşturdu. Gönül Sofrası Restoran’da düzenlenen iftar programında 13 Meslek grubundaki oda üyelerinin temsilcileri olan komite üyeleri,aynı zamanda Müşterek Komite Toplantısını da gerçekleştirmiş oldu.

 

 NE GEREKİYORSA YAPILACAK

Özel Gazi Koleji sahibi Mehmet Al’ın yaptığı sofra duasının ardından bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı seçimin ardından geçen 1 buçuk aylık süre içerisinde yapılan faaliyetler hakkında komite üyelerini bilgilendirdi. Kırıkkale’nin ekonomisi, sanayisi, tarımı ve ticaretinin gelişmesi, kalkınarak ve şehre daha fazla katma değer sağlaması için Ticaret ve Sanayi Odası olarak gereken her şeyi yapacaklarını söyledi.

 

İKİ DEFA YAPILMASI GEREKİYOR

Yönetmelik gereği yılda iki defa yapılması gereken müşterek komite toplantılarında komite üyelerinin tanışma ve sektörel alanda fikir alışverişi yaparak ortak sorunlara çözüm önerileri sunma fırsatı yakaladıklarına dikkat çeken Varlı, odanın verimli çalışabilmesi için komitelere büyük görev düştüğünü söyledi. Komitelerin aktif çalışarak proje üretmeleri ya da üye sorunlarını belirlemelerinin meclisi daha verimli çalışır hale getireceğini vurgulayan Varlı, iftar yemeğine katılan komite üyelerine teşekkür etti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir