En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

İlçeye hizmet lazım

Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.
Bu haber 81 kere okunmuş. 03.03.2024 Pazar 18:08

Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Delice’ye olan sevdalarının çok büyük olduğunu vurgulayan Özdem, “Delice’ye büyük yatırımları biz yaptık, yine biz yapacağız” dedi.

 

SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında Yeniden Refah Partisi Delice Belediye Başkan Adayı Turgut Özdem, ilçede vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bir törenle seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Bundan 10 Yıl önce belediye seçimleri için karşınıza ilk kez 'Genç Başkan Yeni Delice' diyerek çıkmıştık. Karşımızda da iki tane aday vardı; zamanın belediye başkanı ve iktidar partisinin adayı. Benimse hayallerim ve inancım vardı.

 

BORÇSUZ BİR BELEDİYE

Yapabileceğime inandığım her şeyi vaat ettim, tüm vaatlerimi de Allah’ın izni ile sizin verdiğiniz güçle gerçekleştirdim. Biliyorsunuz yönetimimizin ilk dönemleri büyük ölçüde geçmişin eksiklerini telafi etmekle geçti. 1 milyon liralık bütçeyle, bütçenin 15 katı bir borç içindeki Belediyeyi devraldık ve bugünlere hep birlikte ulaştırdık. Ben bilirim demeden, en doğrusunu istişare ederek bulacağımızın bilinciyle hareket ettik ve Borçsuz kendi öz kaynaklarıyla yatırım yapabilen bir belediye haline getirdik.

 

OY KAYGISI YOKTU

Delicemizdeki değerleri nasıl gün yüzüne çıkartabiliriz? Her iki dönem başkanlık sürecimde de bu soruların cevabını layıkıyla verebilmek için uğraştım. Sizlerin hayatını güzelleştirmek, refahını artırmak, yüzünü güldürmek için uğraştım. Kolay olmadı. Bu süreçlerde ötelendik, yalnız bırakıldık ama hak bildiğimiz mücadeleyi verdik. Her uyandığımız yeni günde ilçemizdeki değişime birlikte tanıklık ettik. Kimseyi ayırmadan, nefret söyleminde bulunmadan oy kaygısı gütmeden hizmet ettik. Elbette biz kimin ne yaptığına, ne dediğine, ne söylediğine aldırmadan sadece kendi işimize bakıyoruz. Delicenin siyasi hokkabazlıklara değil, hizmete ihtiyacı var. Yapacağımız çok hizmetler olduğu için, verdiğimiz sözler olduğu için yeniden aday olduk” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?