En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Yine konu Kırıkkale

Yerel seçime sayılı günler kala Kırıkkale yine ulusal basında gündemde.
Bu haber 110 kere okunmuş. 14.03.2024 Perşembe 18:40

İLGİNÇ BİR DURUM

Yerel seçime sayılı günler kala Kırıkkale yine ulusal basında gündemde. Daha önce CHP Genel Başkanı özgür Özel’in “Kırıkkale’ye dikkat edin” açıklamasının ardından şimdi de benzer bir açıklama Sözcü TV haber spikeri Fatih Portakal’dan geldi. Fatih Portakal, kendisinin ulaştığı anketlerden bahsederek aralarında Kırıkkale’nin de yer aldığı bazı iller için 'Sürpriz olabilir' dedi. Kırıkkale kamuoyuna henüz yansımayan bir çok ankette dikkat çekici sonuçlar ile gündeme gelirken, işte konuyla ilgili Fatih Portakal’ın haberi:

 

HABER YAYINLANDI

“Türkiye seçim atmosferine girdi. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için geri sayım sürüyor. Gazeteci Fatih Portakal canlı yayında kendisine bir anket geldiğini ve bazı illerde sürpriz sonuçlar yaşanabileceğini ifade etti. Açıklamasının devamında Portakal "Muhalefetteki diğer partilerin tek başına girmesi kimi zaman iktidara yarıyor, kimi zaman muhalefetteki büyük parti CHP'ye yarıyor" dedi.

 

ANKET  SONUÇLARI NASIL?

Türkiye, 31 Mart'ta bir kez daha sandık başına gidiyor. Yerel yönetimlerin yeniden belirleneceği seçime sayılı günler kala siyasetin gündemi de hareketlendi. Bir yandan parti ve ittifak adaylarının açıklamaları bir yandan da yapılan anketlerin sonuçları yakından takip ediliyor.

 

GÜVENDİĞİM BİR ANKET

Gazeteci Fatih Portakal, canlı yayında kendisine gelen bir anketin olduğunu ve çarpıcı sonuçlardan bahsetti. Portakal "O ankette bazı yerler var ki çok sürpriz olabilir, Kırıkkale gibi, Manisa gibi farklı farklı yerler" dedi.

 

KIRIKKALE AÇIKLAMASI

İşte Portakal'ın o açıklaması: "Bana bugün bir anket geldi. Güvendiğim bir anket, ben anket sonuçları paylaşmıyorum. O ankette bazı yerler var ki çok sürpriz olabilir, Kırıkkale gibi, Manisa gibi farklı farklı yerler. Muhalefetteki diğer partilerin tek başına girmesi kimi zaman iktidara yarıyor, kimi zaman muhalefetteki büyük parti CHP'ye yarıyor. Çok enteresandır, YRP, DEM ve İYİ Parti'den bahsediyorum."

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?