En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Yavaş destek olacak

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ve CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ettiler.
Bu haber 45 kere okunmuş. 04.06.2024 Salı 18:39

ZİYARET ETTİLER

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ve CHP Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık’ı makamında kabul etti. Yavaş, seçim öncesinde Kırıkkale için verdiği destek sözünü ziyarette de yineledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yavaş, Başkan Önal’a ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Kırıkkale’nin İç Anadolu Bölgesi’nin önemli illeri arasında yer aldığını dile getiren Yavaş, “Kırıkkale’nin sorunlarını çözmek için elimizden gelen desteği sağlamaya hazırız” dedi.

 

ZİYARET AÇIKLAMASI

Kırıkkale’nin her alanda sorunlarını çözmek için mücadele verdiklerini vurgulayan Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, bu konuda tecrübeli kadrolar oluşturduklarını ifade etti. Altyapı başta olmak üzere, üstyapı ile sosyal ve kültürel alanda birçok işlere imza atacaklarını vurgulayan Önal, bu kapsamda CHP’li Büyükşehir Belediyelerine ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Önal, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ı ziyaret ettik, başkentimizdeki başarısı için kendisini tebrik ettik. Ankara'mız ve Kırıkkale'miz için güzel projelere hep birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir