En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Yaşam kalitesi artıyor

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, köy ziyaretleri kapsamında Keskin ilçemize bağlı Yeniyapan Köyü’nü ziyaret etti.
Bu haber 64 kere okunmuş. 10.05.2024 Cuma 18:26

KÖYLER İÇİN ÇALIŞMA

Vali Makas, köy içine yapılan ve yapımı tamamlanan 3 bin 500 m²’lik kilit parke çalışmasını yerinde inceledi. Ziyareti sırasında Şehit Uzman Aykut Karaca'nın kabristanını ziyaret ederek dua eden Valimiz, şehidimizin yakınlarına sabır ve başsağlığı temennisinde bulundu. Yapılan çalışmaların köye hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Makas’a vatandaşlar ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

 

VALİ ZİYARET ETTİ

Ziyareti sırasında Şehit Uzman Aykut Karaca'nın kabristanını ziyaret ederek dua eden Valimiz, şehidimizin yakınlarına sabır ve başsağlığı temennisinde bulundu. Vali Makas yaptığı açıklamada: "Köylerimiz bizim için çok önemlidir. Devletimiz ve hükümetimiz, köylerimizin kalkınması ve gelişmesi için birçok yatırım yapmaktadır. Bugün Yeniyapan Köyü'nde yaptığımız bu çalışmalarla, köyümüzün altyapısını güçlendiriyor ve köy sakinlerimizin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz."

 

KATKI SAĞLANIYOR

Vali Makas'ın incelemeleri sırasında: Kilit parke çalışmasının yapılmasında kullanılan malzemeler ve işçilik hakkında bilgi verildi. Çalışmanın köy ekonomisine ve sosyal hayatına katkısı hakkında görüşler alındı. Köy sakinlerinin diğer ihtiyaç ve talepleri de dinlendi. Vali Makas'ın ziyaretinden ve yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Vali Makas'a köylerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir