En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Talepleri dinledi

Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner, ilçede vatandaşların sorun ve taleplerini çözüme kavuşturuyor.
Bu haber 56 kere okunmuş. 03.06.2024 Pazartesi 18:24

VATANDAŞLARI DİNLİYOR

Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde belediye hizmetleri devam ediyor. Sosyal ve kültürel alanda gelişmelerin sağlanmasını amaçlayan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçede çalışmalarını sürdürüyor. Çetiner, ilçede vatandaşların sorun ve taleplerini çözüme kavuşturuyor. Altyapıdan üst yapıya önemli çalışmalar gerçekleştiren Çetiner, "Hep birlikte Sulakyurt için mücadele veriyoruz" dedi. Çetiner, “Hemşerilerimizle hasbıhal ettik. Güzel ilçemin güzel insanlarına daha güzel bir memleket için hiç durmaksızın adanmışlık ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

ÇALIŞMA YAPILIYOR

Çetiner, "Hemşerilerimizle hasbıhal ettik. Güzel ilçemin güzel insanlarına daha güzel bir memleket için hiç durmaksızın adanmışlık ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Haber Detayları: Çetiner, vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde ilçenin ihtiyaçlarını ve önceliklerini öğrenmeye çalıştığını söyledi. Vatandaşların istek ve taleplerini dinledikten sonra bunlara çözüm üretmek için çalışmalar yürüttüklerini belirten Çetiner, "Sulakyurt'u daha güzel bir yer haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.

 

SULAKYURT GELİŞECEK

Çetiner, altyapı ve üst yapı çalışmaları hakkında da bilgi verdi. İlçede yolların asfaltlandığını, park ve bahçelerin düzenlendiğini, yeni kaldırımlar yapıldığını belirten Çetiner, "Sulakyurt'un çehresini değiştirmek için çalışıyoruz" dedi. Çetiner, ayrıca sosyal ve kültürel alanda da çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Çetiner, "Sulakyurt'u her alanda geliştirmek için çalışıyoruz" dedi. Sulakyurt Belediye Başkanı Seyfettin Çetiner, ilçenin gelişmesi için vatandaşların desteğine ihtiyacı olduğunu söyledi. Çetiner, "Hep birlikte Sulakyurt için mücadele edelim" dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir