En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Protokol iftarda buluştu

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) tarafından iftar programı düzenlendi. MKEK Havuz Başı'nda düzenlenen iftar programı, il protokolü ve kamu kurumlarının yöneticilerini bir araya getirdi.
Bu haber 604 kere okunmuş. 29.05.2018 Salı 13:35

İFTAR PROGRAMI

Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz, programda yaptığı konuşmada, kendilerini bir araya getirdiği için MKEK yöneticilerine teşekkür etti. MKEK'in Türkiye'nin gücüne güç katan önemli faaliyetlerin yapıldığı yer olduğuna işaret eden Haktankaçmaz, "MKEK, Kırıkkale'nin varlık sebebi. MKEK, artık iftar programlarını geleneksel hale getirdi. Bizde bu vesileyle MKEK'teki yöneticilerle bir araya geliyoruz. Güzel bir birlikteliğe vesile oluyorlar." diye konuştu.

 

TAŞKIN DA KATILDI

İftara, MKEK Genel Müdürlüğü görevinden kısa bir süre önce istifa eden Ahmet Taşkın da katıldı. Taşkın, düzenlenen iftara MKEK Genel Müdürü olarak değil müsteşar olarak buraya katıldığını belirterek, şu anda yıllık izinde olduğunu ve kendisi adına doğru bir karar verdiğini ifade etti. Programa, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selami Arslan, Cumhuriyet Başsavcısı Erdoğan Bayrakdar, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Uğur Köker ile kurum müdürleri ve MKEK yöneticileri katıldı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir