En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

PKK çaresizliğe düştü

Vatan Partisi Kırıkkale İl Başkanı Tarık Tekin, basın açıklamasında bulundu. Tekin, "Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde gerçekleştirdiği askeri harekat esnasında...
Bu haber 446 kere okunmuş. 17.02.2021 Çarsamba 16:58

Vatan Partisi Kırıkkale İl Başkanı Tarık Tekin, basın açıklamasında bulundu. Tekin, "Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde gerçekleştirdiği askeri harekat esnasında farklı zamanlarda alıkoyduğu 13 silahsız vatandaşımızı insanlık dışı bir biçimde şehit etmiştir. Hiçbir hukukta, hiçbir vicdanda yeri olmayan bu alçaklık; PKK’nin içine düştüğü çaresizliği ve yok oluşu göstermektedir'' dedi.

 

 

AÇIKLAMA YAPILDI

Tekin, "PKK bitmektedir. Kahraman Mehmetçiğimiz Şırnak’ta, Hakkari’de, Sur’da, Nusaybin’de, Afrin’de, Resulayn’da terör örgütünün sığınaklarını bir bir çökertmiştir. Doğu Fırat’ta, Sincar’da, Gara’da zafer yakındır. Dünyaya diş göstermek ve ABD saldırganlığını yeniden tesis etmek için göreve başlayan Amerikan başkanı Biden’ın Batı Asya’da ayağını basacağı bir toprak kalmamıştır. Çünkü binlerce tır silahla besleyip büyüttüğü, Pentagon bütçelerinden milyon dolarlar akıttığı, eğittiği kara gücü PKK/YPG; Türk Silahlı Kuvvetleri’nin pençesinde yok olmaktadır.

 

EN DEĞERLİ VARLIK

HDP milletvekilleri Ömer Faruk Gergerlioğlu ve Hüda Kaya’nın başını çektiği, FETÖ ve PKK kaçakları ve HDP dostlarının da alet olduğu koro 13 şehidimizden ordumuzun harekatını sorumlu tutacak, eğer barış olsaydı açılım olsaydı böyle olmazdı diyecek, 13 vatandaş siyasi hamle için kullanıldı diyecek kadar ileri gitmiştir. Bu karanlık bir psikolojik harekattır. Hedef Türk Ordusu’dur, onun komutanlarıdır. Düşman çok iyi bilmektedir ki Türk ordusu, Türk polisi Türkiye’nin en değerli varlığıdır.

 

SIKI BİR YUMRUK GİBİ

Bu HDP’nin ne ilk suçu olmuştur ne de son suçu olacaktır. Diyarbakır’da HDP binası önünde bir yıldır nöbet tutan annelerimizin eli bağrındadır. Evlatları HDP binalarından geçip Kandil’e, PKK’ya asker yapılmıştır, dağa kaçırılmıştır. HDP belediyeleri PKK’ya her türlü lojistik desteği vermekte, alan açmaktadır. Yer yer medya organlarından psikolojik savaşa alet olanlar da var aralarında. Onlara sesleniyoruz:“Katil polis” diyenler, “Kahrolsun PKK” diyemezler!“Kayyumlara karşıyız” diyenler Mehmetçiği savunamazlar! Diyarbakır annelerinin yanında olmayanlar, 13 şehidimizin ailesinin yanında olamazlar! HDP dostları Türkiye’yi savunamazlar. Bu tavırlarını acilen değiştirmelidirler. Türk Milleti, Türk Gençliği PKK’nın temizlenmesi, HDP’nin kapatılması, vatanımızın bütünleştirilmesi mücadelesinde sıkılı bir yumruk gibidir ve görevi başındadır. Kırıkkale kamuoyuna ve siz değerli basın mensuplarına saygıyla duyurulur.'' dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir