En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

MHP iftarda buluştu

MHP Kırıkkale Teşkilatı, coşkulu ve birlik dolu bir iftar programında bir araya geldi.
Bu haber 82 kere okunmuş. 26.03.2024 Salı 20:11

MHP Kırıkkale Teşkilatı, coşkulu ve birlik dolu bir iftar programında bir araya geldi. MHP İl Başkanı Murat Abalı'nın liderliğinde gerçekleşen iftar yemeğine MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy da katıldı.

 

İFTAER PROGRAMI YAPILDI

MHP Kırıkkale Teşkilatı, coşkulu ve birlik dolu bir iftar programında bir araya geldi. MHP İl Başkanı Murat Abalı'nın liderliğinde gerçekleşen iftar yemeğine MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy da katıldı. MHP Kırıkkale Teşkilatı, coşkulu ve birlik dolu bir iftar programında buluştu. MHP İl Başkanı Murat Abalı liderliğinde gerçekleşen bu önemli etkinlikte, MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy da katılımcılar arasındaydı.

 

ULUSOY AÇIKLAMA YAPTI

Ulusoy'un konuşmasında, MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı önderliğinde teşkilatın ve ülküdaşların bir araya gelerek gündem meselelerini istişare ettiğini ve içten sohbetler gerçekleştirdiğini vurguladı. Bu özel gecenin zaferin temellerinin atıldığı bir zaman dilimi olduğunu belirten Ulusoy, birlik ve beraberliklerin daim olması için dua etti. Ulusoy açıklamasının devamında ise:"31 Mart'taki yalnız bir Belediye başkanlığı değil Vatandaşla arasına duvar ören değil, kibirlilerin godomanların sizleri hor görenlerin değil, Kavala'ya Selahattin Demirtaş'a selam çakanların değil, Kırıkkale halkının seçimidir!"

 

ABALI AÇIKLAMA YAPTI

Taç Mahal'de gerçekleşen iftar programına, MHP'nin eski il başkanları, ilçe başkanları, eski ülkü ocakları başkanı ve ülkücü camianın önde gelen isimleri de katıldı. Salonun tıklım tıklım dolmasıyla üst katta da yer açıldı. Misafirlerle birebir ilgilenen MHP yöneticileri, birlik ve beraberlik mesajlarını canlı bir şekilde iletti. Murat Abalı ise iftar yemeğinde yaptığı açıklamada, 20 yıl aradan sonra MHP bayrağını belediye burçlarına dikeceklerini belirtti. Bu muhteşem iftar buluşması, MHP'nin sağlam teşkilat yapısı ve birlik ruhunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdi. MHP Kırıkkale, gönüldaşlarıyla bir araya gelerek geleceğe daha güçlü adımlarla ilerleme kararlılığını sergiledi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir