En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Lojistik incelemesi

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, fiziki %66'sı tamamlanan ve 2025 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Bu haber 83 kere okunmuş. 06.03.2024 Çarsamba 18:52

LOJİSTİK ÜSSÜ KURULUYOR

Türkiye’nin savunma sanayiye büyük destek sağlayan illeri arasında yer alan Kırıkkale, ROKETSAN ve Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı yatırımlarıyla büyük bir ivme kazanmaya hazırlanıyor. MKE A.Ş, Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalar ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin olmazsa olmaz şehirleri arasında yer alan Kırıkkale, savunma sanayinin gözdesi haline geliyor.

 

VALİ İNCELEME YAPTI

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, fiziki %66'sı tamamlanan ve 2025 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanan Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı inşaat alanında incelemelerde bulundu. Toplam 10 milyon 746 bin metrekare alana kurulan ve 20 tip binanın bulunduğu 29.016 metrekare inşaat alanına sahip depo komutanlığında incelemelerde bulunan Vali Makas, yürütülen çalışmalara ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

 

BİLGİ VERİLDİ

Vali Makas, yaptığı açıklamada, deponun tamamlanmasıyla birlikte Jandarma Genel Komutanlığı'nın ihtiyaç duyduğu lojistik desteğin daha hızlı ve etkin bir şekilde sağlanacağını söyledi. Makas, "Depo komutanlığımızın tamamlanmasıyla birlikte Jandarmamızın ihtiyaç duyduğu her türlü malzeme buradan karşılanacak. Bu sayede Jandarmamızın lojistik yükünü hafifletmiş olacağız. Ayrıca deponun tamamlanmasıyla birlikte ilimizde istihdama da katkı sağlanacaktır." dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir