En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

KÜ personel alıyor

Akademik eğitim ve öğretim alanında çeşitli çalışmalara imza atan Kırıkkale Üniversitesi, hem kendi bünyesinde hem de Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli personel alacak.
Bu haber 51 kere okunmuş. 17.05.2024 Cuma 20:29

BAŞVURULAR BAŞLADI

Kırıkkale Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi çalışmalarını daha iyi hale getirmek ve vatandaşlara daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla personel alımı gerçekleştirecek. Farklı branşlarda yapılacak alımla ilgili Kırıkkale Üniversitesi’nin resmi sayfasından da duyuru yapıldı. Sözleşmeli personel alımıyla ilgili başvurular 17 Mayıs saat 08,30 itibariyle başladı. Son başvuru tarihi ise 31 Mayıs 2024 saat 17.30'a kadar olarak belirlendi. Başvurunun yapılacağı adres ise https://pdbilan.kku.edu.tr/, değerlendirme sonuçları duyurusu ise 14 Haziran 2024 saat 23.59'da yapılacak. Sonuçların ilan edileceği adres ise https://personel.kku.edu.tr/Idari adresi üzerinden yapılacak.

 

PERSONEL LİSTESİ

Büro personeli 20, hemşire 34, ebe 3, sağlık teknikeri 3, laborant 1, diğer sağlık personeli 2, diğer teknik hizmet 1, teknisyen 1, teknisyen makine bakım 1, destek personeli temizlik 10, destek personeli temizlik 5, destek personeli hasta bakıcı 10, destek personeli hasta bakıcı 10, destek personeli şoför 2, koruma ve güvenlik görevlisi 11, koruma ve güvenlik görevlisi 4, programcı 2.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir