En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Kesinti bilgisi verdi

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, Belediye’ye İller Bankası’ndan gelen ödenek ve kesintilerle ilgili açıklamada bulunarak, nasıl bir belediye devraldıklarını ve mevcut şartlarda neleri nasıl başarmaya gayret ettiklerini anlattı.
Bu haber 205 kere okunmuş. 17.11.2019 Pazar 10:40

RAKAMLARI AÇIKLADI

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, Belediye’ye İller Bankası’ndan gelen ödenek ve kesintilerle ilgili açıklamada bulunarak, nasıl bir belediye devraldıklarını ve mevcut şartlarda neleri nasıl başarmaya gayret ettiklerini anlattı. Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Başkan Tekin, “Bu gün itibari ile İller Bankasından gönderilen (Kasım 2019) limit aşağıdaki gibidir. İller bankasındaki borç’a istinaden kesintisi yaklaşık % 60-70 civarındadır. Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar olan zamanda hem maddi sıkıntılar ile uğraşmak hem de Bahşılı ilçe halkının hakettiği refah seviyesine ulaştırma için var gücümüz ile gece gündüz durmadan aralıksız bir şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

KESİNTİ ÇOK BÜYÜK

Manevi desteğini esirgemeyen mesai arkadaşlarımıza ve bizleri anlayış ile karşılayan ilçe halkımıza minnetlerimizi sunarız, durmak yok çalışmaya devam. İnşallah…” dedi. Başkan Tekin’in yayınladığı listede İller Bankası’ndan gelmesi gereken ödenek miktarı 358 bin 841 lira. Borca istinaden kesilen kısım 219 bin 775 bin lira. Belediyeye kesintiden sonra gönderilen miktar ise 139 bin 065 lira. Belediyenin ödemesi gereken maaş tutarı ise 249 bin 999 bin lira. Başkan Tekin, durumu bu şekilde izah ederken, maaşların bir şekilde yine ödendiği ve Belediyenin de ilçe sakinleri için hizmet üretmeye çaba gösterdiği bildirildi. 

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir