En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

İlk oya, ilk hediye

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlere ‘İlk Oy Beratı’ hediye etti.
Bu haber 77 kere okunmuş. 26.03.2024 Salı 20:04

653 GENCE HATIRA HEDİYE VERİLECEK

Hafta sonu gerçekleştirilecek olan seçim kapsamında Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, farklılık oluşturmaya devam ediyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın, ilçesinde ilk kez oy kullanacak 653 gence ilk oylarının hatırası olarak hazırlattığı beratlar isme özel hazırlanırken, gençler bu durumu şaşkınlık ve sevgiyle karşıladı.

 

HEP YANLARINDAYIZ

Gençlere hediyeyi takdim eden Türkyılmaz, “Demokratik toplum düzeninin başlangıç noktası niteliğinde olan seçme seçilme hakkı, aynı zamanda en önemli temel haklardan biri olarak da değerlendirilmektedir. Yahşihan’ımızın ve ülkemizin kaderinde belirleyici olma hakkını elde ettiğiniz 2024 Yerel Seçimlerinde ilk defa oy kullanacağınız için hatıra kalması adına bu beratı şahsınıza takdim ediyor, saygılar sunuyorum.” Yazılı beratlar personeller tarafından kapı kapı dağıtılırken gençler memnuniyetlerini dile getirdiler.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?