En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Her yer ilaçlanıyor

Kırıkkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin genelinde haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bu haber 76 kere okunmuş. 19.04.2024 Cuma 18:22

İLAÇLAMA YAPILIYOR

Haşere ilaçlama çalışmaları hakkında bilgi veren Kırıkkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, "Şehrimiz genelinde haşerelere karşı program dahilinde ilaçlama çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşaması için parklar, bahçeler ve yeşil alanlarda ilaçlama çalışmaları yapıyoruz. Ekiplerimiz, günün ilk ışıklarından itibaren sahada görevlerinin başındalar ve tüm haşereleri yok etmek için titizlikle çalışıyorlar."

 

BİLGİ VERİLDİ

Yetkililer, ilaçlama çalışmalarının belirli bir program dahilinde yapıldığını ve ilaçların insan sağlığına ve çevreye zarar vermediğini de sözlerine ekledi. Kırıkkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün bu çalışmaları, şehrin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşanmasına katkıda bulunuyor. Vatandaşlar, haşere ilaçlama çalışmaları hakkında bilgi almak veya şikayetlerini bildirmek için Kırıkkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne 185 numaralı telefondan ulaşabilirler.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir