En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Haydi sorunları çözelim

Kırıkkale Belediye Başkanlığını resmi olmaya sonuçlara göre, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) adayı Ahmet Önal kazandı. Önal mazbatasını almadan kolları sıvadı ve “Haydi kentimizin sorunlarını çözelim” dedi.
Bu haber 83 kere okunmuş. 01.04.2024 Pazartesi 20:54

AÇIKLAMADA BULUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Önal, resmi olmaya sonuçlara göre seçimi kazanmasının ardından Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan vatandaşlara hitap etti. 41 yıldır Kırıkkale'de yaşadığını belirten Önal, her daim vatandaşların yanında olmaya devam edeceğini söyledi. Kırıkkale'nin her sorununu bildiğini ifade eden Önal, konuşmasında şunları kaydetti: "Bu kentte doğdum, bu kentte büyüdüm. Bu kentte okudum. Ekmeğimi bu kentte kazandım. Siyasete bu kentte girdim. Sizlerle beraber olmanın mutluluğunu görüyorum. Her gün sizinler beraber olmaya çalıştım.

 

KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLEMEDİM

Acı gününüzde, tatlı gününüzde, çarşıda, pazarda, sokakta, her yerde yanınızda olmaya çalıştım. Sorunlarınızı anlatmaya çalıştım. Problemlerinizi Ankara'ya taşıdım. Sesiniz, nefesiniz olmaya çalıştım. Artık sorunları çözmek için buradayım. Kırıkkale'nin her sorununu biliyorum. Kırıkkale'nin her sokağını biliyorum. Her mahallesini biliyorum. Kırıkkale'de yaşayan herkesi tanıyorum." Kırıkkale'nin kazandığını belirten Önal, "Değerli hemşerilerim; kucaklaşmaya geliyoruz. Kaynaşmaya geliyoruz. Birleşmeye geliyoruz. Hep yapıcı olmaya çalıştım. Hep birleştirmeye çalıştım. Asla kimse hakkında kötü bir şey söylemedim.

 

BELEDİYE ŞEFFAF OLACAK

Herkese saygı duydum. Bu kentte aday olan herkese saygı duydum. Siyaset yapan herkese saygı duydum. Her siyasi partiye saygı duydum. Tüm adaylara başarılar diledim. Kimseyi ötekileştirmedim. Kimseyle kavga etmedim. Bugün kaybeden yoktur. Bugün Kırıkkale kazanmıştır. Bu sonuç herkes için kazanmış olmaktır" diye konuştu. Önal, siyasi görüşü fark etmeksizin vatandaşların her daim yanında olacağını aktardı. Önal, Kırıkkale Belediyesi’nin şeffaf olacağını, düzenli olarak gelir-gider tablosunun yayınlanacağını, belediyede her fikre saygı duyulacağını, herkesin faydası için Halil İbrahim Sofrası gibi hareket edileceğini belirtti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?