En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Gezeravcı geldi

Türkiye’nin ilk uzaya çıkan astronotu olan Alper Gezeravcı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır, Kırıkkale’ye geldi. Gezeravcı ve Kacır, Kırıkkale Üniversitesi'nde gençlerle buluştu.
Bu haber 76 kere okunmuş. 26.03.2024 Salı 20:15

KIRIKKALE ZİYARETİ

Kırıkkale, son günlerde ağır misafirlerini konuk etmeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk uzaya çıkan astronotu olan Alper Gezeravcı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Kacır, Kırıkkale’ye geldi. Gezeravcı ve Kacır, Kırıkkale Üniversitesi'nde gençlerle buluştu. Gezeravcı, uzayda yaptığı deneyimleri ve bilimsel çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kacır ve Gezeravcı'ya, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Milletvekili Mustafa Kaplan, Rektör Ersan Aslan, AK Parti İl Başkanı Engin Pehlivanlı ve diğer protokol üyeleri eşlik etti.

 

HEDİYE VERİLDİ

Üniversite ziyaretinde Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Gezeravcı'ya, "Türkiye’nin İlk Astronotu Alper Gezeravcı, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mehmet Fatih Kacır, Kırıkkale Üniversitemizde genç arkadaşlarla buluştu. Bilim ve teknolojide geleceğin mimarı gençlerimizle güzel bir buluşma gerçekleştiren Gezeravcı'ya şehrimizin simgesi olan asker siluet hediye ettik" dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?