En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Esnafa özel finansman

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel vade ve finans imkanı sunacak olan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı”...
Bu haber 41 kere okunmuş. 21.01.2021 Perşembe 18:12

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine özel vade ve finans imkanı sunacak olan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı” protokolü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Halk Bank Kırıkkale Şube Müdürü Musa Şahan arasında imzalandı.

 

ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA

Odada gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, üyelere salgın sürecinde finansman imkânı sağlayacak bu protokol ile satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade esnekliği sağlandığını söyledi. Pandemi sürecinin olumsuzluklarını en aza indirip üyelerin işlerini kolaylaştıracak işbirlikleri yaptıklarını ifade eden Varlı, bu kapsamda Halk Bank ile bir protokol imzalanan protokol sayesinde üyelerin özel vade ve finansal avantajlara sahip olacaklarını söyledi.

 

KATKI SAĞLAYACAK

Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanının hakkında bilgi veren Halkbank Şube Müdürü Musa Şahan ise protokolün Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin ticari faaliyetlerini devam ettirmeleri noktasında katkı sağlayacağını söyledi. Şahan ayrıca protokol ile alım-satım işlemlerinin Halkbank garantörlüğünde gerçekleştirileceğini ve esnek vade ile taksit imkânları bulunduğunu belirtti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir