En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Eşi ile sürpriz yaptı

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, eşi Özge Önal ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören çocukları ziyaret etti.
Bu haber 83 kere okunmuş. 24.04.2024 Çarsamba 21:11

EŞİYLE ZİYARET ETTİ

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırıkkale’de de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı renkli etkinliklerle kutlandı. Kırıkkale Belediyesi tarafından çocuklara yönelik düzenlenen şenliklerle 7’den 70’e bütün gençler gönüllerince eğlendi. Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, eşi Özge Önal ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Önal, “Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi gören çocuklarımızı ziyaret ederek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladık” dedi.

 

EN GÜZEL ARMAĞAN

Önal, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bağımsızlık mücadelesi veren Aziz Milletimizin işgale karşı milli duruşunun ve cesaretin somut adımı olarak ortaya çıkan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 104’üncü yılının haklı gurunu yaşıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi olan 23 Nisan 1920 aynı zamanda ülkemiz ve dünya çocuklarına Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmiştir” dedi.

 

AÇIKLAMADA BULUNDU

Önal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili Çocuklar; En önemli servetimiz ve geleceğe olan umudumuzsunuz. Sizler, milletimizin aydınlık yarınlarının teminatısınız. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin daha da gelişmesi ve kalkınması adına gelecek güzel günleri kucaklayacak olan çocuklarımızın özgür irade sahibi bireyler olarak yetişmeleri en büyük arzumuzdur. İnanıyorum ki çocuklarımız yakın bir gelecekte ülkemizin yönetiminde söz sahibi olarak Aziz Milletimizi yeni ufuklara taşıyacak, ülkemizde ve dünyada barış ve kardeşliğin tesisi için çaba sarf edeceklerdir.

 

MÜCADELE SÜRECEK

Bizlerde Kırıkkale Belediyesi olarak, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha mutlu daha güzel yarınları ve çağın gereklerinden ziyadesiyle istifade etmeleri için var gücümüzle çalışacağız. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104’üncü yılını, Milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir