En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Çirkinleşmeyin

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, seçimin son haftasında sert bir çıkış yaptı.
Bu haber 95 kere okunmuş. 26.03.2024 Salı 20:13

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, seçimin son haftasında sert bir çıkış yaptı.

Ulusoy, “Son günlerde seçimi kaybedeceğini, o çok sevdikleri koltuğa bir daha oturamayacaklarını fark edenler çirkin bir siyaset tarzı ortaya koymaya çalışıyorlar” dedi.

 

ÇOK SERT BİR AÇIKLAMA

31 Mart sürecine son günler kala MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, bazı siyasi parti adaylarını hedef göstererek sert çıkışta bulundu. Ulusoy, “Bazı başkan vekilleri ve bazı müdürler telefonla sağı solu arayıp algı yaparak, iftira atarak oy kazanacaklarını ve kıymetli hemşehrilerimizi kandıracaklarını sanıyorlar. Bu kişiler, önce bizim belediye başkan adaylığından çekileceğimiz yalanını uydurdular. Baktılar ki bu yalan tutmadı, aksine her geçen gün halkımızın büyük teveccühüne mazhar olduk, bu defa da aradıkları kişilere 'MHP'liler CHP kazanmasın diye bize oy veriyor.' gibi gerçekle alakası olmayan yalanlar söylüyorlar” dedi.

 

SEÇİM BÜROSU BİLE AÇAMADIN!

Ulusoy, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Algıcıların yalan söyledikleri şuradan belli; gerek kamuoyu araştırmaları gerekse şehrimizdeki hava gösteriyor ki CHP değil zaten MHP olarak biz kazanıyoruz. Bu durumun farkına vardıkları ve kendileri tarihin en ağır yenilgisine doğru emin adımlarla gittikleri için ne yapacaklarını şaşırdılar. Onlara bir kaç sözüm var; MHP'liler dimdik partisinin yanında durmakta ve zafere inanmaktadır, hatta birçok Ak Parti seçmeni şahsımıza ve partimize teveccüh göstermektedir. Ayrıca şunları söyleyeyim; giderayak daha fazla çirkinleşmeyin. Bir seçim bürosu bile kuramadınız.

 

MERTÇE ÇIKIP OY İSTEYEMEDİN!

Bir mahalle toplantısı yapamadınız. Esnaf gezisine çıkamadınız. Mertçe çıkıp oy isteyemediniz. Bu tarz boş işlerle uğraşmak yerine zamanınızı şehre hizmet etmek için harcasaydınız şu anda birçok mahallemizde sular kesik olmazdı. Bu saatten sonra algıyla iftirayla oy alamazsınız. Derme çatma kurduğunuz o büroya tehditle şantajla adam topluyorsunuz. O halinizle bile büronuza sandık koysak MHP yüzde 50'nin üstünde oy alır. Çünkü sizin yalanlarınıza en yakınınızda sandıklarınız bile inanmıyor. Ama merak etmeyin 1 Nisan'dan itibaren bizim başkanlığımız döneminde size, sizin 10 yıldır Kırıkkale insanına yaptığınızı yapmayacağız ve sizi dışlamayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Çünkü biz yaratılanı, yaratandan ötürü severiz” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?