Çatı aday aranıyor
Kırıkkale’de MHP ve AK Parti il belediye başkan adayını belirledi. Ancak İyi Parti ve CHP adayı henüz belirlenmedi. Bu iki partinin çatı aday aradığı ileri sürülüyor.
İSİMLER BELLİ
MHP ve AK Parti’nin ardından İyi Parti ve CHP adayları merakla bekleniyor. Bu iki partinin ortak bir adayla seçime girebileceği konuşuluyor. Bunun için çatı aday ismi üzerinde uzlaşma sağlanacağı ileri sürülüyor. İyi Parti’de Mahir Yılmaz, Adnan Memduh Özer ve Kemal Albayrak isimlerinden bahsediliyor. CHP’de ise Mustafa Pekdoğan, Eftal Sarusu ve Sahir Koçak isimleri konuşuluyor. Çatı adayın hangi partiden olacağı merak konusu. Şu anda herhangi bir isim üzerinde uzlaşma olmadığı, anketler yapılacağı ve bunun neticesine göre karar verileceği ifade ediliyor.
YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış 'İLK YORUMU SEN YAP'
Bunlar da ilginizi çekebilir
Başsavcıya ziyaret
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, Kırıkkale Adalet Sarayı'nda yeni atanan Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını açıkladı.SİYASET
Cönger ziyaret etti
Kırıkkale Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ziyaret etti.SİYASET
Kadın kollarına ziyaret
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Tuğba Pehlivanlı ve yönetim kurulunu ziyaret etti.SİYASET
AKP ekibi toplandı
AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, İl Danışma Meclisi'nde Kırıkkale'nin geleceği ve partinin yerel dinamikleri üzerine stratejik bir değerlendirme yaptı.SİYASET
Özel bir ziyaret
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal ve CHP İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.SİYASET
Hilmi Şen istifa etti
Balışeyh Belediye Başkanı Hilmi Şen, Yeniden Refah Partisi’nden istifa etti. SİYASET