Aydın ziyarete geldi
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Adayı, Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Koray Aydın'ın, Kırıkkale'de kaza geçiren İyi Parti adaylarını ziyaret etti.
ZİYARETTE BULUNDU
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Adayı, Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Koray Aydın'ın, önceki gün yaşanan talihsiz kazada yaralanan İYİ Parti Samsun İl Teşkilatı yetkililerini ziyaretleri. Bülent Altınışık ve partinin Kırıkkale yöneticileri ile birliket hastaneye gelen Aydın, yaralıları ziyaret etti ve durumları hakkında bilgiler aldı. Yaralıların tedavilerinin devam ettiği bildirildi.
YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış 'İLK YORUMU SEN YAP'
Bunlar da ilginizi çekebilir
Emniyete yeni bina
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Yahşihan ilçe emniyet müdürlüğü personelini göçebelikten kurtaracak hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu. GÜNCEL
Jandarmaya yeni bina
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Yahşihan ilçe emniyet müdürlüğü hizmet binasının ardından Bahşılı İlçe jandarma Komutanlığı binası inşaat çalışmalarını inceledi. GÜNCEL
Yemek protokolü
Kırıkkale'de, Millî Eğitim Bakanlığı'nın 2024-2025 eğitim-öğretim yılı birinci yarıyıl dönemi için taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere ücretsiz yemek hizmeti sunulacak.GÜNCEL
Esnafları dinledi
Kırıkkale’ye bağlı Keskin Belediye Başkanı Ekmel Cönger, ilçede faaliyet gösteren sanayi sitesi esnafları ile yapımı devam TOKİ konutlarını ziyaret etti. GÜNCEL
4 kişi gözaltına alındı
Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü başarılı operasyonlar sonucunda büyük miktarda kaçak malzeme ele geçirdi.GÜNCEL
Ayın personeli seçildi
Balışeyh Belediye Başkanı Hilmi Şen, personelin motivasyonunun artırılması kapsamında başlattığı “Ayın Personeli” uygulamasında yüksek çalışma performansı nedeniyle ikinci ödülü Erol Duran’a verdi.GÜNCEL
Filistin özgür olmalı
Kırıkkale'de Cuma namazı çıkışı Nur Camii önünde Filistin'e destek amacıyla bir basın açıklaması gerçekleştirildi.GÜNCEL