En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

15 kamyon hurda çıktı

Kırıkkale Belediyesi’nin idare binasının 9’uncu katı olan çatı katına yıllar boyunca atılan eşyalar temizlendi. Yapılan temizlik sonucunda toplamda 15 kamyon malzeme çıkartıldı.
Bu haber 36 kere okunmuş. 29.05.2024 Çarsamba 18:20

ENTERESAN OLAY!

Kırıkkale Belediyesi’nin idare binasının çatı katılan yıllar boyunca atılan eşyalar, herkeste şaşkınlık yarattı. Yıllar boyunca çatı katına atılan malzemeler, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ın talimatıyla temizletildi. Çatı katında bulunan kullanılacak ve kullanılmayacak malzemeler ise birbirinden ayrıldı. Yaklaşık 15 kamyon malzemenin çıktığı çatı katı yeni ve temiz bir görünüme kavuştu.

 

DUMAN BİLGİ VERDİ

Konuyla ilgili Kırıkkale Belediyesi encümeni Ümit Duman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Belediyemizin idare binasının 9.katı olan çatı katına yıllar boyunca kırık, dökük, kullanılamayacak durumda olan malzemeler konulmuş. Allah Başkanımız Ahmet Bey ve ekibinin dönemine nasip etti ve 15 kamyon dolusu malzeme boşalttık ve malzemelerden kullanabileceklerimiz için ayrıştırma yaparak belediyemize tekrar kazandırmaya çalışacağız. Belediyemiz bizim ailemiz” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir