En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Yöresel düğün

Kırıkkale'nin Karakeçili İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, oğlu Ömer'in düğününü gerçekleştirdi.
Bu haber 641 kere okunmuş. 27.08.2018 Pazartesi 14:18

GENİŞ KATILIM OLDU
Yapılan düğüne AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, bürokrasi, çevre belediye başkanları, siyasiler, kamu çalışanları, AK Parti il ve ilçe teşkilatı yönetimi, Karakeçili halkı, Kırıkkale halkı,   sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş dünyası, şehir içinden ve şehir dışından çok sayıda davetli, Başkan Özçelik'in yakınları katıldı.

 

YÖRESEL BİR DÜĞÜN

Düğüne adeta siyasetçi ve bürokrat akını olurken, davetlileri düğün alanında Başkan Özçelik, karşıladı. Düğün törenine AK Parti tam kadro katıldı. İlçe ve belde belediye başkanlarının da eşlik ettiği düğün ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Bu arada Karakeçili'ye has kıl çadırlarda misafirlere yöreye has çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

ÖZÇELİK TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen'e bürokrasiye, çevre belediye başkanlarına, siyasilere, kamu çalışanlarına, AK Parti il ve ilçe teşkilatı yönetimine, Karakeçili ve Kırıkkale halkına, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, iş dünyasına, şehir içinden ve şehir dışından gelen misafirlere teşekkür ederek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, gelen insanların kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyledi.  

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?