En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

İşte azim budur

Kırıkkale’de yaşayan 49 yaşındaki Rüstem Gözüak, 23 yıldır 2 metrekarelik küçük ama marifetli iş yerinde ayakkabı tamirciliği yaparak geçimini sağlıyor.
Bu haber 652 kere okunmuş. 31.08.2018 Cuma 16:05

KÜÇÜK BİR DÜKKAN

Kırıkkale'de yaşayan 49 yaşındaki Rüstem Gözüak, 23 yıldır 2 metrekarelik küçük ama marifetli iş yerinde ayakkabı tamirciliği yaparak geçimini sağlıyor. Kırıkkale Zafer Caddesi'nde 23 yıldır, 2 metrekarelik küçük bir iş yerinde ayakkabı tamirciliği ile geçimini sağlayan 3 çocuk babası 49 yaşındaki Rüstem Gözüak, işini severek yaptığını belirterek şunları kaydetti:

 

23 YILDIR AYNI YERDE

"23 yıldır burada mesleğimi yapıyorum. 3 çocuk babasıyım, hepsini de yetiştirdim, büyüttüm, iş güç sahibi yaptım. Burada alın teriyle kendi kazancımı sağlıyorum. Burası benim ekmek kapım. Allah'a şükürler olsun az demedik, çok demedik, evimizi aldık, arabamızı aldık yeter ki insan çalıştığı sürece, Cenab-ı Allah veriyor."

 

MÜŞTERİLER MEMNUN

Müşteri Yıldıray Mermerkaya ise, "Arkadaşımızı 20 yıldır tanıyorum, ekmeğini taştan çıkartıyor. En zor şartlarda yani kimseye muhtaç olmadan mesleğini icra ediyor, çok güzel bir şey. Mekanın büyüklüğü küçüklüğü hiç önemli değil. Bir şekilde kimseye muhtaç olmadan ekmeğini çıkartıyor. Bu çok önemli bir şey" diye konuştu.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?