En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Yardım merkezi olacak

Kırıkkale Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan ilk toplantısında, “sosyal belediyecilik” anlayışıyla ihtiyaç sahiplerine daha iyi şartlarda hizmet verilebilmesi amacıyla Sosyal Yardım Merkezi kurulmasına karar verildi.
Bu haber 30 kere okunmuş. 08.07.2024 Pazartesi 19:04

MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kırıkkale Belediyesi Temmuz ayı ilk meclis toplantısını, Belediyemiz Meclis Salonunda Belediye Başkanı Ahmet Önal başkanlığında gerçekleştirildi. Bir önceki toplantıya ait karar özetlerinin okunup oylanmasının ardından, komisyonlardan gelen raporlar görüşüldü. Toplantıda Kırıkkale’de hizmet veren ticari taksilerin yaş sınırı, sıfır araç ve ikinci el araçlar ile akaryakıt fiyatlarında ki artış dikkate alınarak bir yıl süre ile 13’e çıkarıldı.

 

 

ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA

İmar Tadilatlarının görüşüldüğü toplantıda Kırıkkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü altında “Sosyal Yardım Merkezi” kurulmasına karar verildi. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlayarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmayı hedeflediklerini belirten Önal, yardıma muhtaç yurttaşlarımızı rencide etmeden gıda, giyim ve her türlü ihtiyaç duydukları yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflediklerini vurguladı. Başkan Önal “İnsanı ve ahlaki değerlerin değişmesi, birlik ve beraberliğin sağlanması, yardım eden sayısının çoğaltılması, çağdaş ve yenilikçi anlayışa uyum sağlama adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz altında “Sosyal Yardım Merkezi” kurulması sağlıyoruz” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir