En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Toplumun temel taşı

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.
Bu haber 80 kere okunmuş. 08.03.2024 Cuma 18:58

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu. Makas, “Kadınlarımız, toplumumuzun temel taşıdır. Hayatımızın her anında emeği, sevgisi ve fedakârlığıyla yanımızdadırlar” dedi.

 

8 MART AÇIKLAMASI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Vali Mehmet Makas, açıklamalarda bulundu. Makas, “Başta aile olmak üzere her alanda hayatımıza değer katan, varlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım. Kadınlarımız, toplumumuzun temel taşıdır. Hayatımızın her anında emeği, sevgisi ve fedakârlığıyla yanımızdadırlar. Ailede, eğitimde, ekonomide, siyasette ve sanatta önemli başarılara imza atarak, kendilerini her alanda kanıtlamışlardır.

 

BİRLİKTE SÜRDÜRÜYORUZ

Atatürk'ün "Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın." sözü, kadınlarımızın toplumdaki yeri ve önemini en güzel şekilde ifade etmektedir. Bizler de, bu ilke doğrultusunda, kadınlarımızın her alanda daha fazla güçlenmesi ve hak ettiği yere ulaşması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle, başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm kadınlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir