En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Silaha müsade yok

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde düğünlerde silahla havaya ateş açan magandaların önüne geçmek amacıyla kaymakamlık tarafından çalışma başlatıldı.
Bu haber 203 kere okunmuş. 22.09.2019 Pazar 14:25

ÇALIŞMA YAPILACAK

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde düğünlerde silahla havaya ateş açan magandaların önüne geçmek amacıyla kaymakamlık tarafından çalışma başlatıldı. Keskin Kaymakamı Tekin Erdemir başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Baş komiser Kadir Burak Yörübulut, Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Anıl Demir ve düğün sahipleri ile birlikte kaymakamlık makamında düğünlerin huzurlu bir ortamda geçmesi amacıyla toplantı düzenlendi.

 

TOPLANTI YAPILDI

Toplantıda, huzurlu düğünlerin yapılması, tatsız ve istenmeyen olayların yaşanmaması adına kutlamalarda silah atılması konusunda vatandaşlarla birlikte kolluk kuvvetleri ile işbirliği içerisinde hareket etmesi yönünde görüş alışverişinde bulunuldu. Silah atılmasının sadece emniyet tedbirleri ile çözülemeyeceğini dile getiren Kaymakam Erdemir, bu olayın toplumsal sorumluluk çerçevesinde her vatandaşın katkısı ile sonlandırılabileceğini, silah atmanın bir kültür olmadığını ifade etti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir