En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Sandık çalışmaları sürüyor

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, mahalle teşkilatları ile sandık çalışmaları konusundaki görüşmelerini sürdürüyor.
Bu haber 692 kere okunmuş. 24.05.2018 Perşembe 14:56

MAHALLE TOPLANTISI

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığının seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İl Başkanı Nuh Dağdelen, mahalle teşkilatları ile sandıklar konusunda görüşmelerini devam ettiriyor. Önceki gün bazı mahallelerin temsilcileri ile bu konuda toplantı yapıldı. Toplantı konusunda bilgiler veren Başkan Dağdelen, “Sandık bazlı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hüseyin Kahya Mahallesi, Çalılıöz Mahallesi,Gürler Mahallesi,Tepebaşı Mahallesi, Kırıkköyü Mahallesi,Ovacık Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Yeni Doğan Mahallesi Sanayi Mahallesi Başkanları ve Sandık Görevlilerimizin büyük katılımı ile toplantımızı gerçekleştirdik” dedi.

 

DEVAM EDECEĞİZ

Diğer mahallelerde de çalışmaların yapıldığını belirten Başkan Dağdelen, “Seçim çalışmalarımız çerçevesinde durmadan çalışmaya devam.... Çullu Mahallesi, Selimözer Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi Yönetimi ve Sandık Görevlilerimiz ile 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri hakkında konuştuk. Dün, bugün ve her daim gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

VATANDAŞLA GÖRÜŞTÜ

Öte yandan meydandaki Ramazan Sokağında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Dağdelen, hem sohbet etti ve hem de onların sorun ve taleplerini dinledi. Dağdelen, konuyla ilgili açıklamada, “Ramazan-ı Şerif dostlarla daha bir bereketlendi, şenlendi bu sene. Ak Parti’ye gönül vermiş dava arkadaşlarımızla REİSİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın USTALIK DÖNEMİNDE yeni eserlerin altına imza atmasına bir vesile de bizler olacağız Allah’ın izniyle” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir