En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Muhtarlar ile buluştu

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal muhtarlar ile bir araya geldi. Başkan Önal “Kırıkkale’mizi hak ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olacağız” dedi.
Bu haber 87 kere okunmuş. 30.04.2024 Salı 20:38

TOPLANTI YAPTILAR

31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Kırıkkalelilerin iradesi ile Kırıkkale Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Önal’ı, 28 Mahalle Muhtarı ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu. Büyük bir bölümü yenilenen muhtarlar mahalleleri ile ilgili talep ve isteklerini başkan Önal’a iletti. Meclis toplantı salonunda samimi ortamda geçen sohbette muhtarlar en çok “park talep ve mevcutların yenilenmesi, üst yapı” ya yönelik istek ve şikayetlerini dile getirdiler. Başkan Önal’da “Kırıkkale’mizin muhtarıyla el ele vererek, omuz omuza sorunları çözmek ve şehrimizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Onlar bizlerin mahallelerimizde ki sesleri, belediyemiz ile aramızda ki köprü olduğunu ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum.

 

AÇIKLAMADA BULUNDU

Kırıkkale’yi hat ettiği noktaya taşımak için muhtarlarımızla iş birliği ve dayanışma içinde olmayı sürdüreceğiz. Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını bize ileten, aramızda köprü vazifesi gören, bizimle çözüm ortaklığı yapmaya çalışan muhtarlarımızla istişarelerimizi sürdürecek, düzenli aralıklarla bir araya gelerek neler yapıp yapamadığımız konuşacağız” ifadesini kullandı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir