En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Külliye değer katıyor

Kırıkkale İl Müftüsü Mustafa Topal, kuş bakışı "Allah" lafzının göründüğü İslami Değerler Külliyesi'ndeki Mescid-i Rağbet Camii'nde incelemelerde bulundu.
Bu haber 73 kere okunmuş. 13.05.2024 Pazartesi 18:22

MÜFTÜ ZİYARET ETTİ

Cidde Başkonsolosluğu eski basın ataşesi Bahattin Akyön'ün girişimleriyle Karacalı köyü girişindeki 5 dönüm arazide yapımı tamamlanan Mescid-i Rağbet Camii'nde incelemelerde bulunarak külliye hakkında bilgi aldı. Müftü Topal, ilkleri barındıran bir eserin Kırıkkale'ye kazanılmasında öncülük eden Bahattin Akyön’e teşekkür etti. Cidde Başkonsolosluğu eski basın ataşesi Bahattin Akyön'ün girişimleriyle Karacalı köyü girişindeki 5 dönüm arazide yapımı tamamlanan Mescid-i Rağbet Camii'ni ziyaret eden Müftü Topal, külliye hakkında bilgi aldı ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Müftü Topal, külliyenin Kırıkkale için önemli bir kazanım olduğunu belirterek, "Bu külliye, sadece bir cami değil, aynı zamanda bir kültür ve sanat merkezi. Külliyenin şehrimize önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum." dedi. Müftü Topal ayrıca, külliyenin ilkleri barındıran bir eser olduğunu ve Kırıkkale'ye kazandırılmasında öncülük eden Bahattin Akyön’e teşekkür etti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir