En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Gururlandıran başarı

Kırıkkale’de Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren Sinerji AŞ, başarıdan başarıya imza atmaya devam ediyor Sinerji AŞ, Türkiye’de en hızlı büyüyen 57’nci firma ödülü aldı.
Bu haber 110 kere okunmuş. 06.02.2024 Salı 18:58

SİNERJİ ÖDÜL ALDI

Faaliyet gösterdiği günden itibaren yaptığı ve farkındalık oluşturan çalışmalarıyla dikkat çeken Sinerji AŞ, Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nden Kırıkkale’nin ismini dünya genelinde duyurmaya devam ediyor. Sağladığı istihdam ve yatırımlarla ekonomiye destek sağlayan Sinerji AŞ, 2023 yılı büyüme geleneğini bozmayarak bu yılda Türkiye genelinde üst sıralara doğru basamak yükseltti.

 

HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKET

Sinerji AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, “Geleneğimizi 2023 yılı içinde yine bozmadık. TOBB ETÜ ve TEPAV işbirliğinde düzenlenen Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketinin belirlendiği Türkiye 100 ödüllerinde 2023 verilerine göre en hızlı büyüyen 57. firma ünvanı aldık. Ayrıca bu listeye 3. kez girerek bir rekora imza attık. Ödülümüzü takdim eden Ticaret Bakanımız Ömer Bolat ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve başarılarımızın mimarı olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir