En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Dengeye rekor zam

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer TEKİN memura sosyal denge aylık ödemelerini yüzde 1300 artırdı. Memurların alacağı sosyal denge aylık 7000 Türk Lirası oldu.
Bu haber 145 kere okunmuş. 08.02.2024 Perşembe 19:57

REKOR ZAM KARARI

Başkan Recep Zafer TEKİN 2019 yılında belediyenin 43 milyon borcu olduğunu ve borçların ödendiğini, ödemeye devam edildiğini belirterek; aynı zaman personelinde ekonomik olarak mutlu etmeye çalıştığına dikkat çekti. Ekonomik sıkıntılar ve enflasyonun aile bütçesine ve yaşam standartlarına zarar verdiğini devletin bu konuda halkın yanında olarak asgari ücrete, memur, işçi, emekli maaşlarına iyileştirmeler yaptığını belirten Başkan Tekin “Bahsili Belediyesi olarak çalışanımızın yanında olduğumuzu işçi ücretleri deki rekor artışın ardından memurlarımızın da Sosyal Denge Ücretlerinde 13 kat artış yaparak bir kez daha gösterdik. Belediyemiz memurlarının almakta olduğu Sosyal Denge Ücretlerini 567,80 TL' den 7.000,00 TL'ye çıkardik. Personelimize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

BAŞKAN BİLGİ VERDİ

Belediyede görevli memurlar ile Belediye Toplantı Salonunda buluşan Başkan Recep Zafer Tekin açıkladığı sosyal denge ücretleri ardından personel tarafından alkışlarla takdir gördü. Başkan Tekin’in bu açıklamasından dolayı memnun olan personel Başkan’a teşekkürlerini iletti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir