En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Çiftçiye müjde verdi

Projelerini açıklamaya devam eden MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, bir müjde de üretici çiftçilere verdi.
Bu haber 88 kere okunmuş. 20.02.2024 Salı 19:05

Projelerini açıklamaya devam eden MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, bir müjde de üretici çiftçilere verdi. MHP’li aday Ulusoy, hayata geçirecekleri proje ile çiftçilere ücretsiz tohum ve fide desteğinde bulunacağını söyledi.

 

ÇİFTÇİLER İÇİN AÇIKLAMA

31 Mart Yeril Yönetimler Genel Seçim çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Şehir merkezindeki ziyaretlerinin devamında eski Sanayi sitesi esnafını ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Ulusoy burada vatandaş ve esnaflarla sohbet etti. Esnafların taleplerini alan MHP’li aday Ulusoy, “Şehrimizin hemen her köşesindeki sorunları biliyor ve sorunlara çözüm üretecek projelerimizle hedefe yürüyoruz” ifadesini kullandı.

 

KATKIDA BULUNACAK

Bir taraftan vatandaşlarla sohbet eden MHP’li aday Ulusoy, diğer taraftan yapacakları projeler konusunda bilgiler veriyor. Çiftçiler için proje hazırladıklarını belirten MHP Belediye Başkan adayı Ulusoy “Tarlada izi olmayanın hasatta yüzü olmazmış” derdi büyüklerimiz. Bu düstur ve üretken belediyecilik anlayışımızla çiftçilerimizin üretimine katkıda bulunmak adına, belediye olarak çiftçilerimize ücretsiz tohum ve fidan desteği vereceğiz. Kırıkkale için değişim vakti yaklaşıyor” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?