En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

CHP’ye yeni katılım

Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımlar devam ediyor. Kırıkkale’de CHP Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret eden doktorlar, avukatlar ve işletmeciler CHP’ye katılarak üye oldular.
Bu haber 40 kere okunmuş. 23.08.2021 Pazartesi 18:08

Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılımlar devam ediyor. Kırıkkale’de CHP Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret eden doktorlar, avukatlar ve işletmeciler CHP’ye katılarak üye oldular. Partiye katılan yeni üyelere rozetlerini CHP Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ taktı.

 

KATILIM SAĞLANDI

CHP Kırıkkale İl Başkanlığını Üroloji Uzmanı Op. Dr. Emrah Topbaş, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Şenol Önder, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Burak Aktan, Avukat Hümeyra Akkuş ile Sosyolog ve İşletmeci Burçin Kaplan ziyaret etti. Bir süre İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ile sohbet eden ziyaretçiler, daha sonra CHP ailesine katıldılar. Yeni üyelere rozetlerini CHP Kırıkkale İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ ve partililer taktı. ‘Ailemiz her geçen gün büyüyor’ diyen CHP’li İl Başkanı Bozdağ, “Kurtuluşun ve kuruluşun partisi Cumhuriyet Halk Partimize iktidar yolunda vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz” dedi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir