En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

TSO’da seminer

Kırıkkale TSO ve Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile gerçekleşen eğitim seminerinde katılımcılara İnsan Kaynakları Yönetimi ile ilgili kapsamlı bilgiler verildi.
Bu haber 704 kere okunmuş. 14.12.2018 Cuma 11:45

SEMİNER DÜZENLENDİ

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üye eğitim faaliyetleri kapsamında Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenen eğitim seminerinde katılımcılara İnsan Kaynakları Yönetimi hakkında kapsamlı bilgiler verildi. TSO Konferans salonunda düzenlenen toplantıda katılımcılara İnsan Kaynaklarının tanımı, etki alanları gibi konularda bilgi veren İnsan Kaynakları Uzmanı Ufuk Okan Güvendiren, üretim, satış, hizmet alanlarında faaliyet gösteren tüm işletmelerin odağında insan olduğuna dikkat çekti.

 

 

DETAYLI BİLGİLER VERİLDİ

İşletmelerin amacının dolaylı yolda bile olsa insanlara hizmet olduğunu, bu amaca ulaşmak için yapılan tüm işlerin kaynağında da insanın bulunduğunu ifade eden Güvendiren iş hayatında en kilit noktada İnsan Kaynaklarının bulunduğunu söyledi. Gün boyu devam eden eğitimde katılımcılara performans yönetimi, iş analizi, değerlendirme, ücret yönetimi, iş analizinin tanımı, iş değerlendirme, ödüllendirme, personel seçme ve yerleştirme, mülakatlar, iş hukuku ve SGK uygulamaları, primler, personel özlük işleri gibi başlıklar altında detaylı bilgiler verildi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir