En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Şimdi resmen vekil

CHP Kırıkkale Milletvekili Avukat Ahmet Önal mazbatasını aldı. Önal “Şimdi görev zamanı, Kırıkkale’yi Mecliste en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Kapım herkese açık olacak” dedi.
Bu haber 820 kere okunmuş. 02.07.2018 Pazartesi 14:22

MİLLETVEKİLİ MAZBATASINI ALDI

CHP’li Avukat Ahmet Önal Milletvekili Mazbatasını aldı. Kalabalık bir partili gurupla adliye binasına giden Önal Mazbatasını İlçe seçim kurulu Başkanı Ağır Ceza Hakimi Uğur Köker ve İl Seçim Kurulu Başkanı Hakime Selma Baydar’ın elinden aldı. Önal adliye çıkışında tüm seçmenlere teşekkür ederek Mecliste Kırıkkale’yi en iyi şekilde temsil etmek için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.

 

SEÇİM SÜRECİNDE ÇOK ÇALIŞTIK

Ahmet Önal seçim sürecinde çok çalıştıklarını ve çalışmalarının karşılığını aldıklarını belirterek Kırıkkale’nin bu zamana kadar mecliste adının bir kez olsun anılmadığını söyledi. Partililere artık Ankara’da bir kardeşlerinin olduğunu ifade eden Önal “İl Başkanlığım sürecinde olduğu gibi Milletvekilliğim sürecinde de kapım herkese açık olacak. Ankara’da Kırıkkale’yi en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Bundan sonra Kırıkkalelilerin de mecliste çalacakları bir kapıları olacak. Herkesi ne sorunu olursa olsun kapımı çalmaya çağırıyorum. Kapım her zaman açık olacak” dedi. İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ’da herkese teşekkür ederek Kırıkkale’den yıllar sonra Milletvekili çıkarmanın onurunu yaşadıklarını söyledi.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir