En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Fuara katıldılar

Antalya’da düzenlenen 11. Yörex Fuarı’nda Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından açılan stantta şehrimize özgü ürünlerin tanıtımı yapıldı.
Bu haber 42 kere okunmuş. 24.10.2021 Pazar 12:36

FUARA KATILDILAR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteği ve Antalya Ticaret Borsasının organizasyonuyla Antalya EXPO Center'da kapılarını 11. kez açan Yöresel Ürünler Fuarı’nda Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından Kırıkkale standı açıldı. 76 il ve KKTC’den 113 oda ve borsa, 16 kalkınma ajansı, 83'ü kadın kooperatifi olmak üzere 150 kooperatifle toplam 650'nin üzerinde katılımcının bulunduğu ve 5 gün süren fuarı değerlendiren TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı Kırıkkale’nin tanıtımının yapılması için fuarların büyük fırsatlar olduğuna dikkat çektiler.

 

FUAR BİLGİSİ VERİLDİ

Yöresel ürünlerin markalaşmasında Yörex fuarının büyük etkisi olduğuna işaret eden TSO Başkanı Varlı, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda Kırıkkale standı açılması ve şehrin tanıtımının yapılmasına destek olduklarını söyledi. Başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer oda borsaların başkanları olmak üzere standa gelen ziyaretçileri ağırlayan Varlı, özellikle Antalya’da yaşayan Kırıkkalelilerin standa yoğun ilgi göstermelerinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şehrimizin coğrafi işaretli ürünleri ve coğrafi işaret başvurusu yapılan ürünlerinin tanıtımının yanında ziyaretçilere şehrin de tanıtımının yapıldığını ifade eden Varlı, fuarda Kırıkkale’nin de yer almasına katkı sağladıkları için Kırıkkale Valiliği ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne teşekkür etti.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir