En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Bitkisel üretim yapılacak

2021 Yılında İklimsel Faktörlere Bağlı Olarak Gerçekleşen Yetersiz Yağış Nedeniyle Verim Kaybı Yaşayan Çiftçilere Destekleme Ödemesi Yapılmasına İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı...
Bu haber 47 kere okunmuş. 10.09.2021 Cuma 18:38

2021 Yılında İklimsel Faktörlere Bağlı Olarak Gerçekleşen Yetersiz Yağış Nedeniyle Verim Kaybı Yaşayan Çiftçilere Destekleme Ödemesi Yapılmasına İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı sonrasına Kırıkkale Tarım ve İl Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

 

ÖNEMLİ BİR KONU

İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdürü Sırrı Yılmaz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, İl Müdürü Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ve ilgili teknik personellerimiz katıldı. Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan İl Müdürü Yılmaz; “Cumhurbaşkanlığı kararı ile açıklanan destekleme ödemesi konusunda gerekli iş ve işlemleri değerlendirdiğimiz bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantımızda ayrıca kuraklık ve 2022 yılı için uygulanabilecek bitkisel üretimin geliştirilmesi projelerimizi de planladık. Amacımız çiftçimizin mağduriyet yaşamasına imkân vermeden işlemlerimizi tamamlamak ve 2020 yılı için kuraklığa dayanıklı çeşitler ile bitkisel üretim projeleri üretmek. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. Şeklinde konuştu.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir