En Son Haberler
YazarlarTümü
Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler

Beklentiler iletildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) istişare toplantısı yapıldı. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda gerçekleştirilen...
Bu haber 40 kere okunmuş. 09.07.2021 Cuma 17:40

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) istişare toplantısı yapıldı. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İç Anadolu Bölge İstişare toplantısına Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer katılarak sektörün sıkıntılarını ve beklentilerini iletti.

 

 

ÖNEMLİ BİR GELİŞME

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB İstişare Toplantısı’nın ikinci gününde, İç Anadolu ve Orta Karadeniz Bölgesi Oda ve Borsa Başkanları ile istişare toplantısında biraraya geldi.​Toplantıda, sektörler ve illerde yaşanan sıkıntıları ve çözüm önerilerini istişare edildi.T oplantıya Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, bölge oda ve borsa başkanları katıldı. TOBB tarafından yap, işlet, devret modeliyle hizmete sunulan Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nı gezen heyet, burada açılan restoran, otel ile koruma altına alınan yapılarla ilgili incelemelerde bulundu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yapılan toplantılarda üye sorunlarının ele alındığını ve çözüm önerileri üretildiğini ifade ederek, “Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

OLUMSUZ ETKİLENDİLER

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, oda olarak özellikle pandemi sürecinde üyelerle sık sık bir araya geldiklerini ifade ederek, "Uzun bir süredir yaşadığımız pandemisüreci üyelerimizi olumsuz etkiledi. Bu süreçten etkilenen sektörlerimizi sık sık ziyaret ederek sorun, sıkıntı ve taleplerini dinledik. Bu verileri her zaman yanımızda olan TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na aktardık. Üyelerimizin taleplerine hızlı çözümler üretilmesi noktasında girişimlerimiz oldu” ifadesini kullandı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 

Bunlar da ilginizi çekebilir