21.02.2018
Ana Sayfa » GüncelGeri Dön «

Meydanda açıklama yaptılar

13.02.2018 15:55:58

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale Kamu-sen İl temsilciliği tarafından Kırıkkale Cumhuriyet Meydanında Afrin'de terör ile mücadele eden Mehmetçikliklerimiz için dua ve destek mitingi düzenledi.

 ASKERİMİZİN YANINDAYIZ

Cumhuriyet meydanındaki mitinge katılım oldukça yüksek olurken il başkanları, sivil toplum örgüt başkanları, oda başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kamu sen il başkanı Yücel Karabacak yaptığı açıklamada “Biz Türk milleti olarak, dualarımızla varlığımızla ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız. Yüzyıllardan beri doğunun kaynaklarına göz diken emperyalistler hedef tahtasındaki ülkemiz , bir büyük saldırı ile daha karşı karşıyadır” dedi.

 

İLE BİR  VE BÜTÜNÜZ

Karabacak açıklamasının devamında “Bütün maskelerini çıkarıp gerçek yüzleriyle gelsinler, ak koyun kara koyun belli olmuştur. Bizim mahallelerimizde Türk'e rağmen, Türk'e karşı oyun kurmaya kalkanlar bilsinler ki bizim vatanımızın sınırları masa başında cetvelle değil, cephede kanla çizilir. Dost düşman yedi düvel iyi işitsin;  Biz Türkü ile Kürdü ile lazı, çerkezi, arap'ı  ile bir  ve bütünüz” dedi.

Bu haber 605 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

GÜNCEL KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.