21.02.2018
Ana Sayfa » SiyasetGeri Dön «

İlçe yönetimiyle toplantı yapıldı

9.02.2018 16:40:15

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şenol ile birlikte İlçeye bağlı Ak Parti Mahalle ve Köy Başkanlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

 KATKIYA TEŞEKKÜR ETTİ

Partilerinin Mahalle ve Köy Başkanlarıyla istişareye büyük önem verdiklerine vurgu yapan Belediye Başkanı Sungur, istişarenin hizmet noktasında büyük katkısı olduğunu söyledi. Yaptığı çalışmalarla hemşerilerinin gönlüne girmeyi başaran Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, bu kez Ak Parti Mahalle ve Köy Başkanları ile bir araya geldi. Başkan Sungur ve Ak Parti Yahşihan İlçe Başkanı Hüseyin Şenol’un başkanlığında yapılan toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu. Mahalle başkanlarına bu zamana kadar verdikleri katkıya teşekkür eden Belediye Başkanı Ahmet Sungur “Sizler mahalle başkanları olarak teşkilatımızın en kritik görevli arkadaşlarımızsınız. Önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Mahallesine sahip olamayan parti başarıyı elde edemez. Bizler bu bilinçle hareket etmeliyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, safları sıklaştırarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sürekli istişare halindeyiz, bundan sonra da istişaremizi sürdüreceğiz. Bu zamana kadar özverili çalışmalar gerçekleştirdiniz. Bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim” diye konuştu.

 

GÖNLÜMÜZÜ AÇACAĞIZ

Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şenol’da 2019 seçimlerinin önemine işaret ederek “2019 seçimlerinden zaferle ayrılacağız. Buna bütün arkadaşlarımızın inanması lazım. Mahalle başkanlarımızla, üyelerimizle, seçmenlerimizle aynı şevk ve inançla çalışarak hedefe ulaşacağız. Ak Partililer olarak çok şanslıyız, çünkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderine sahibiz. Yahşihanlı hemşerilerimize kapılarımızı, gönlümüzü açacağız. Güzel bir birlikteliğimiz var. Bu birlikteliğimizi muhafaza ederek hedefe yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi. Mahalle ve köy başkanları da ilgi ve alakalarından dolayı Yahşihan Belediye Başkanı Sungur ve ilçe başkanı Şenol’a teşekkür etti.

Bu haber 698 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.