21.02.2018
Ana Sayfa » Kültür & SanatGeri Dön «

Gece düzenlediler

31.01.2018 16:03:18

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hüseyin Bey Obası Köyü Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Birlik Ve Beraberlik Gecesi Düzenledi. Gecede katılımcılara çiğ köfte ikramı yapıldı.

 GECE PROGRAMI

Hüseyin Bey Obası Köyü Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Gazi Saydam Programda yaptığı konuşmasında " Hüseyin Bey Obası Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesine hepiniz hoş geldiniz. Hüseyin Bey Obası Kültür ve Dayanışma Derneğimiz ve Kırıkkale'de ve Hüseyin Bey obasında yaşayan kardeşlerimizin böylesine kenetlenmiş olmaları beni mutlu etti” dedi.

 

İLGİ YÜKSEK OLDU

"Değerli hemşerilerim, Değerli arkadaşlar bugün burada bir araya gelmemiz Hüseyin Bey Obalıları  olarak birlik ve beraberlik içerisinde oluşumuzun en belirgin örneğidir diye düşünüyorum. Bu gecenin gerçekleşmesinde gece gündüz çalışan Dernek yönetim kurulu arkadaşlarıma da ayrıca çok teşekkür etmek istiyorum. Özellikle bu birlik ve dayanışma gecemizin gerçekleşmesinde bizlerin yanında olan ve maddi desteğini esirgemeyen işadamı ağabeylerime de çok teşekkür ediyorum. Değerli hemşerilerim , kardeşlerim bu birliğimiz beraberliğimiz daim olsun diyorum ve hepinize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bu haber 824 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

KÜLTÜR & SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.