21.02.2018
Ana Sayfa » Kültür & SanatGeri Dön «

Fuarda tanıtım yapılıyor

26.01.2018 15:44:26

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türkiye'nin uluslararası en büyük turizm buluşması Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) 22'ncisi başladı.

ÖNEMLİ BİR FIRSAT NİTELİĞİNDE

Avrupa'nın da en büyükleri arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı 85 ülkeden 4 bin 800 katılımcı, 600 tur operatörü ile bin 30 firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un 25 Ocak'ta ziyarete açtığı fuar Türk turizmi için önemli bir fırsat niteliğinde. 

 

KATMA DEĞER SAĞLIYOR
Turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı, 25 - 28 Ocak 2018’de Kırıkkale Valiliği himayelerinde Kırıkkale Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Makine Kimya Genel Müdürlüğü, Ahiler kalkınma ajansı ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Türkiye’nin de dâhil olduğuTürkiye'nin turistik değerlerinin tanıtılması, turizminin çeşitlendirilmesi ve pazarın hareketlendirilmesinde büyük rolü olan EMITT Fuarı beldelere, kalkınma ajanslarına, turizm firmaları ve sektör profesyonellerine de yüksek katma değer sağlıyor. 

 

TÜRKİYE'YE ÇEKİYOR
İstanbul'da 65 bin metrekarelik bir alandaki 12 salonda gerçekleştirilen fuar yabancı basın mensuplarını da Türkiye'ye çekiyor. İstanbul Tüyap Beylikdüzü Fuar alanında düzenlenecek 22. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 25-28 Ocak tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Bu haber 893 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

KÜLTÜR & SANAT KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.