23.01.2018
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Acil Servis’te görev yapacak

1.01.2018 17:25:45

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale’nin yakından tanıdığı hekimlerden birisi olan Dr. Yaşar Peker’de bundan sonra Yaşam Hastanesi’nde görev yapmaya başlıyor. Dr. Peker Acil Servis’te görev alacak.

 PAZARTESİ GÖREVE BAŞLADI

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeni yıla hekim kadrosuna bir önemli ismi daha dahil ederek giren Yaşam Hastanesi’ne Kırıkkale’nin yakından tanıdığı hekimlerden birisi olan Dr. Yaşar Peker’de katıldı.  Daha önce Hilal Hastanesi ve Yaşam Tıp Merkezi’nde kadroda yer alan Dr. Peker, yeni yılla birlikte Yaşam Hastanesi’nde görev yapmaya başladı. Peker, Acil Servis’te Pazartesi gününden itibaren görev alış durumda.

 

“HAYIRLI OLSUN” DEDİ

İl genelinde hemen herkesin yakından tanıdığı bir hekim olarak dikkat çeken Dr. Yaşar Peker, Acil Servis’te üç hekimle birlikte dönüşümlü olarak görev yapacak. Acil Servis hekimi sayısı böylece dörde çıkmış oldu. Hastanede tekrar göreve başlamanın heyecanı içinde olduğunu söyleyen Dr. Peker, “Sağlık sektöründe uzun yıllardır hekim olarak görevimizi sürdürüyoruz. Daha önce Yaşam Hastanesi bünyesinde Hilal Hastanesi ve Yaşam Tıp Merkezi’nde görev yapmıştım. Kısa bir ara verdik. Şu anda Yaşam Hastanesi Acil Servisi’nde tekrar göreve başladık. Hastanemize de, Kırıkkalemize de, bize de hayırlı olsun” dedi.

 

YEHİ CİHAZLAR ALINDI

Yeni yıla hekim kadrosunu güçlendirerek giren Yaşam Hastanesi, yeniliklerine de devam edecek. Hastane yönetimi, 2018 yılının Yaşam ve Kırıkkale için dolu dolu geçeceğini müjdeledi. Hastane yönetimi Yaşam’da göreve başlayan Dr. Yaşar Peker’e yeni görevinde başarılar dilerken, hastanenin 2018 yılında sağlık sektöründe çok önemli planlamaları olacağını duyurdu. Bunların başında yeni bir MR cihazı bulunuyor. Alımı yapılan cihazın kurulum çalışmaları devam ediyor. Hastane bünyesine MR ile birlikte C Kollu Röntgen Cihazı da dahil edildi. Önümüzdeki günlerde de Ağrı Merkezi adıyla yeni bir poliklinik benzeri uygulama gerçekleştirilecek ve burada bir çok ağrı için tedavi uygulaması yapılacak.

Bu haber 771 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.