23.01.2018
Ana Sayfa » EğitimGeri Dön «

ABC yine zirvede

19.12.2017 16:14:00

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

6 Aralık 2017 tarihinde Türkiye genelinde yapılan Okulistik Değerlendirme Sınavı-2’de ABC Eğitim Kurumları büyük bir başarıya imza attı. ABC Eğitim Kurumları 6-7 ve 8’inci sınıflarda Türkiye 1’incileri çıkarttı.

 TÜRKİYE GENELİ SINAV

ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç, Türkiye birincisi olan öğrencileri tebrik ederek emeği geçen tüm öğretmenleri kutladı. Güleç “Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur.İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri okulistikten yararlanabiliyor”

 

BÜYÜK BAŞARI

“Okulistik’te Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerine ait eğitim içerikleri bulunur.Bu dersler ve derslere ait içerikler, Türkiye’deki tüm okullara dağıtılmış ders kitaplarının konu ağaçlarına uyarlanabilen bir yazılımla yönetilir. Bizim öğrencilerimizde büyük bir başarıya imza atarak Türkiye derecesi elde etti. Ortaokul 6-7 ve 8’inci sınıf öğrencilerimiz Türkiye birincisi olarak bizleri gururlandırdı” dedi.

Bu haber 664 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

EĞİTİM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.