17.02.2018
Ana Sayfa » SiyasetGeri Dön «

Şenlik havasında geçti

13.11.2017 16:13:09

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın katılımıyla düzenlenen Kırıkkale 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi coşkulu anlara sahne oldu.

 İLGİ ÇOK YÜKSEKTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  Mustafa Ataş'ın katılımıyla düzenlenen  Kırıkkale 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi coşkulu anlara sahne oldu. AK Parti  Kırıkkale Teşkilatı 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi yoğun katılım ile düzenlendi. Kongrede göreve  AK Parti  Kırıkkale Teşkilatı'nda çeşitli görevlerde bulunmuş olan Haydar Bozdemir atandı. Düzenlenen kongrede heyecanlı anlar yaşandı, kongreye katılan  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  İstanbul  Milletvekili  Mustafa Ataş kongre salonu girişinde kurulan halaya eşlik ederek renkli görüntüler sergiledi.

 

MESAJLAR VERİLDİ

Kongrede, 15 Temmuz sürecinden bahseden  Mustafa Ataş, "Tüm bu girişimlerde dirayetli, ülkesini ve milletini seven, hayatını milletine ve ülkesine feda eden bir lider olmasaydı, bir anlayış olmasaydı iş başında, iktidarda, arkadaşlar biz bugün  Türkiye'de neyi konuşabilirdik. Hangi durumda olabilirdik. Onun için biz bu milletin geleceği için, bu ülkenin geleceği için, hayatımızı ortaya koyarak samimiyetimizden ve sadakatimizden asla taviz vermeden, bu millet için hayatımızı feda etmeye mecburuz. Bu ülke için, bu bayrak için hayatımızı feda etmeye mecburuz, bütün fedakarlıkları yapmaya mecburuz" dedi.

 

DAĞDELEN’DEN MESAJ

İlerleyen süreçte anlayışlarının kıymet bilmek üzerine olacağını belirten  AK Parti  Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ise, "Biz oy veren tüm partililerimizin kıymetini bileceğiz. Mahalle başkanlarımızın ve komite üyelerimizin kıymetini bileceğiz, ilçe başkanlarımızın, ilçe yönetim kurulu üyelerimizin kıymetini bileceğiz. Belediye meclis üyelerimizin, il genel meclisi üyelerimizin kıymetini bileceğiz. Milletvekillerimizin kıymetini bileceğiz. ve hepsinden daha önemlisi seccadesinin başında 'Allah benim ömrümden alsın da  Recep Tayyip Erdoğan'a versin' diyenlerin kıymetini iki defa bileceğiz" şeklinde konuştu.

 

DEVAM EDECEĞİZ…

Düzenlenen kongrede göreve seçilen Haydar Bozdemir, "Biz Türk siyasetinde var olan sayısı yüze yaklaşan siyasi partilerden değiliz. Bizim bir davamız var. Bizler gönül erleriyiz, kutlu bir hareketin kökü ezele bağlı, ebedi bir misyonun mensuplarıyız. Büyük  Türkiye idealimiz var, aziz milletimizin hizmetkarlarıyız. Bu partinin mensubu olmaktan, büyük ve kutlu davamıza bir nefer olmaktan büyük bir şeref duyduk. Bundan sonra da duymaya devam edeceğiz" açıklamalarında bulundu.

Bu haber 667 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.