21.02.2018
Ana Sayfa » SiyasetGeri Dön «

Bozdemir başkan seçildi

12.11.2017 16:45:50

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti’nin Nuh Dağdelen ile birlikte yenilenen teşkilatlarının kongreleri devam ediyor. İlçe kongrelerinin ardından Merkez İlçe Başkanlığı kongresi de yapıldı.

 MİTİNG GİBİ OLDU

Mersan Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı kongresi tam anlamıyla gövde gösterisine dönüştü. Miting ve şenlik havasında gerçekleştirilen kongreye ilgi yüksekti. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın da gözlemci olarak katıldığı kongreye İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Merkez İlçe Başkanı seçilen Haydar Bozdemir ev sahipliği yaptı. Milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri ve partililer kongreye büyük ilgi gösterdiler.

 

GÖVDE GÖSTERİSİ

Renkli görüntülerin yaşandığı kongreye Haydar Bozdemir tek aday ve tek liste halinde girerek başkan seçildi. Kongreye katılan protokol davullar ve zurnalar eşliğinde karşılandı. Protokol üyeleri halay çekti ve ardından salona geçti. Salonun içi ve dışı bayram yeri gibi süslendi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği kongrede Bozdemir başkan seçilirken, protokol konuşmalarında da birlik mesajları verildi. Nuh Dağdelen ile yenilenmekte olan parti ilk gövde gösterisini bu şekilde yapmış oldu.

Bu haber 764 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.