21.02.2018
Ana Sayfa » YaşamGeri Dön «

Önemli bir çalışma

1.11.2017 15:47:46

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Keskin Halk Eğitim Merkezi, her dalda kurslarla gençleri, bayanları ve tüm Kesin halkının her konuda eğitmek ve bilinçlendirmek için yoğun bir çalışma temposu yürütüyor. İlçe halkı için gerekli ve talep edilen her dalda kurslar açılmaya devam ediliyor.

 10 BİN NÜFUSLU İLÇE

Yoğun bir tempo ile ilçe halkı için gerekli kursları açtıklarını belirten Keskin Halk eğitim Müdürü Eyyüp Erden, “ Yıl içerisinde çeşitli kurslar açtık. 10 bin kişilik ilçe nüfusumuzda 2 bin den fazla kursiyerimizi eğitimini tamamlamıştır. Bu kursların hizmet getirmesini temenni ediyorum. Kursiyerlerimiz buradaki emeklerinin sonucunu belgelerini alarak alanlarında hizmet veriyorlar. Halk Eğitim Merkezimiz her alanda kurs düzenlemektedir. İnşallah önümüzdeki ay içerisinde çini ve seramik kursu açacağız ” ifadelerini kulandı.

 

KURSİYERLERDEN TEŞEKKÜR

Keskin Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ise, yaptıkları açıklamada, “Keskin Halk eğitim Müdürü Eyyüp Erden’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizlere eğitim süremiz boyunca her zaman destek verdiler. Günümüzde belge olmadan iş yapmak zor, bizlerde belirlenen kurs saatlerinde kurslara katılarak belgelerimizi aldık. Keskin Halk Eğitim Merkezi çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştular. 

Bu haber 621 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

YAŞAM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.