17.02.2018
Ana Sayfa » YaşamGeri Dön «

Güzel bir çalışma

1.11.2017 15:46:20

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği öğrencileri, "Okulda mutlu ve unutulmaz birgün" projesi kapsamında Bahşili Atatürk İlkokulu'nu ziyaret etti.

 GÜZEL UYGULAMA

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği öğrencileri, "Okulda mutlu ve unutulmaz birgün" projesi kapsamında Bahşili Atatürk İlkokulu'nu ziyaret etti. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Yrd. Doç. Dr. Deniz Tonga danışmanlığında yaptıkları ziyarette, öğretmen adaylarını öğrencilerle buluşturmak, okulda eğitim, sosyal ve sanatsal etkinlikler gerçekleştirerek eğlenceli birgün geçirmeleri amaçlanıyor.

 

NELER YAPTILAR?

Ziyarette üniversite öğrencileri, ilkokul öğrencileriyle birlikte resim, ebru, kil hamuru çalışmaları yaptı ve ağaç dikti. Sportif faaliyetlere ve zeka oyunlarına da yer verilen programda badminton oynandı, zeka ve dikkat oyunları sınıfı oluşturuldu. Öğrenciler tarafından sınıflara futbol topu ve atlama ipi, okula ise zeka ve dikkat oyunları hediye edildi. Eskiyen bahçe duvarları, sosyal bilgiler öğretmen adayları tarafından boyandı. Program, öğrencilerin yaptığı ikram ile sona erdi.

Bu haber 596 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

YAŞAM KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.