13.12.2017
Ana Sayfa » SağlıkGeri Dön «

Bebek dostu hastane

10.10.2017 20:08:52

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Kırıkkalelilere jest yapmayı sürdürüyor. Hastanedeki yeni uygulamalardan biri de anne ve bebeğine yönelik oldu.

 ANNE VE BEBEĞİNE JEST

Yaşam Hastanesi Kırıkkalelilere jestte bulunuyor. Hastaneden yapılan açıklamada, hastanede doğum yapan anne ve bebeğine Yenidoğan Pakedi hediye edildiği bildirildi. Her hafta yeni bir uygulaması ile adından söz ettiren Yaşam Hastanesi, şimdi de anne ve bebeklere yönelik uygulama başlatmış durumda. Türkiye’nin önemli bir bebek ürünü markası içinde bir çok malzeme ve çantasıyla birlikte doğumdan sonra anneye hediye ediliyor.

 

GÜLE GÜLE KULLANIN

Hastaneden yapılan açıklamada, “Yaşam Hastanesi olarak kurumumuzda doğum yapan anne ve bebeğine jest amacıyla Yenidoğan Pakedi hediye ediyoruz. Türkiye’nin önemli bir markasının içinde çeşitli bebek ürünlerinin yer aldığı çantayı hediye olarak doğumdan sonra anne ve bebeğine veriyoruz. Güle güle kullansınlar” denildi. Hafta başından bu yana devam eden uygulamaya ilgi yüksek. Doğum sonrası anneler hediyeden dolayı Yaşam Hastanesi’ne teşekkür ediyorlar.

 

İÇİNDE NELER VAR?

Yenidoğan Pakedi’nin içinde şampuan, bebek yağı, bebe kremi, pudra, ıslak mendil, derece ve bez bulunuyor. Çantayla birlikte anneye doğumdan sonra hediye edilen paketten ötürü anneler teşekkür ediyorlar. Yaşam Hastanesi’nin çantasıyla birlikte verilen hediye ve benzeri uygulamaların devam edeceği bildiriliyor. Bebek Dostu Hastane uygulaması kapsamında bu ve benzer çalışmaların sürdürüleceği vurgulandı.

Bu haber 664 defa okunmuştur.
Yorum YazYORUMLAR

Yorum bulunmamaktadır. Yorum eklemek için tıklayınız.

SAĞLIK KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YAZARLAR
ANKET
Hangi Sorunun Cevabını Merak Ediyorsanız? Söyleyin Halkımıza Soralım.